Slide background

#

Hizmetler / Nail Art

Nail Art

Nail Art

Tırnakların süslenmesine ve farklı tasarımlarla tırnaklarda tasarım yapılmasına nail art denir. Günümüzde kişisel bakımın ve güzel görünme gayesinin en önemli tamamlayıcılarından olan nail art işlemi profesyoneller tarafından uygun ekipmanlar kullanılarak yapıldığında etkili bir sonuç elde edilmektedir. Doğal tırnaklara nail art işlemi uygulanabileceği gibi, protez tırnak uygulaması sonrasında da uygulanabilir.

El ve ayak tırnaklarının; oje, cila, sticker veya çeşitli süsleme malzemeleri kullanarak görsel tasarımının yapılmasıyla sonuçalanan işlem, kişinin tercihine göre kalıcı ya da geçici olarak da yapılabilir. Nail art, tırnakların çok daha bakımlı, şık, estetik ve ilgi çekici gözükmesini sağlar.

Profesyonel bir şekilde yapılan nail art işleminde öncelikle tırnak yapısı belirlenir. Eğer kişi uygun boyutta ya da şekilde tırnaklara sahip değilse veya tercihe bağlı olarak öncelikle protez tırnak yapılarak daha sonra nail art işlemi uygulanabilir. Nail art işleminin kişiselleştirilmesi için harfler, resimler ya da doğal içerikler kullanılabileceği gibi benekli, ekoseli veya çizgili gibi klasik tasarımlar da seçilebilir. Kişisel zevklere göre seçilen tasarım uygun boyutta ya da şekildeki tırnaklara uygulanabilir.

Tarzınızı tırnaklarınıza yansıtarak fark yaratın…


Etiketler:

Hizmetler

Bu kategori ile ilgili daha fazla seçenek görmek için lütfen Hizmetler sayfamızı ziyaret ediniz.

Scroll to Top