Slide background

#

Hizmetler / Kadın Lazer Epilasyon

Kadın Lazer Epilasyon

Kadın Lazer Epilasyon
Kadın Lazer Epilasyon

NEDEN LAZER EPİLASYON?

 • Lazer ışını, direkt kıl köklerini hedef aldığı için hücrelerin renk pigmentlerine zarar vererek kıllardan kalıcı olarak çözüm yolu sunar.
 • Cilde herhangi bir hasar vermez.
 • Lazer ışınının her bir atışı saniyeden daha az sürede gerçekleşmektedir ve birden fazla kıl hücresine denk gelmektedir. Bu yüzden hızlı ve kalıcı bir çözüm alternatifidir.
 • Doğru yöntem ile kesin sonuçlar alınabilir.
 • Batıkları, kıl dönmelerini engeller ve kıl kökü kaynaklı cilt kararmasını önleyerek cildin rengini açar.
 • Kalıcı ve sağlıklı olduğu için ağda, jilet gibi yöntemlerden sizi kurtararak zaman, emek ve paradan tasarruf yapmanızı sağlar. Elinizin yetişmediği bölgelerde zahmet ve eziyetten kurtarır.

BUZ BAŞLIKLI, TEK ATIŞTA 3 DALGA BOYUNA SAHİP CİHAZIMIZI TANIYALIM!

Son Alman teknolojisi cihazımız, dünyada ilk defa üç lazer dalga boyuyla aynı anda epilasyon yapma özelliğine sahiptir. Bu yüzden beyaz kıllar hariç en zor ve en açık renkli kıllarda da rakipsiz ve çok etkilidir.

En iyi deneyim için vücudun her yerindeki pigmenti (rengi) olan tüm kıllar için etkin epilasyon sağlar. Uzun lazer atış süresi (20ms/1.200ms) sayesinde kıl folikülünün yeterince ısınmasını sağlayarak kalıcı sonuç verir. Cilt altında bulunan melanin tarafından emilen bu ışınlar anında başka bir enerji olan ısı enerjisine dönüşür.

Cihaz başlığından karıştırılmış ve aynı oranda çıkan 755nm-810nm-1064nm lazer ışınları ile cilt üzerinde ve altında renk bulunan noktalara atış yapılır. Bu atış derinlikleri epilasyon için altın standartlardır. Aynı anda farklı derinlikleri hedefleyip atış yapabildiği için tüm kıl folikülleri etkilenir. Bu da cihazı rakipsiz kılan özelliğidir.

Melanin tarafından emilen ışınların ısı enerjisine dönüşmesi ile kıl kökü yanar. Atış bölgesinde aktif (anajen) devrede yakalanan kıllar dökülür ve uygulama en az %80 başarıyla sonuçlanır. Ancak pasif (telojen) kökler bu uygulamadan etkilenmez. Bu yüzden seans tekrarları ile telojen köklerin anajen devrede yakalanması hedeflenir.

YAZ AYLARINDA DA UYGULANABİLİRLİK!

Buz başlık ve ütüleme epilasyon sistemi ile minimum yanma riski ile ağrısız ve acısız bir epilasyon deneyimi sunar. Bu nedenle yaz aylarında da uygulanabilir ve kalıcı ferahlık sağlar.

GEÇİCİ ÇÖZÜMLERE SON!

Lazer epilasyon, doğru cihazlarla ve uzmanlar tarafından yapıldığında son derece etkili ve zararsızdır.

Jet Smooth ütüleme teknolojisi sayesinde tek seferde bir saniye içerisinde vermemiz gereken toplam enerjiyi 1 saniye içerisinde 2-10 kez eşit enerjiler olarak bölerek toplam gereken enerjiyi veriyoruz. 1 saniye içerisinde verdiğimiz bu aralıklı enerjiler kıl kökünde birikerek olması gereken toplam enerjiyi oluşturuyor. Bu sayede acı minimuma indirilmiş oluyor. Bu teknoloji ile işlemlerimizde hem acıyı ortadan kaldırıyoruz hem de seanslarınızın daha hızlı ve daha etkili geçmesini sağlıyoruz.

MEMNUNİYETİNİZE VERDİĞİMİZ ÖNEMLE PAKET FİYATINI SEANSLARA BÖLDÜK!

 • Tek seferde yüklü miktarda ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.
 • Başarılı işlem sonucu veya memnuniyetsizlik durumunuza göre ihtiyacınız olduğu kadar seans satın almış olursunuz.
 • İşinizi veya günlük planlarınızı seans zamanınıza göre ayarlamaya ve kendinizi düzenli olarak paket seanslarını takip etmeye mecbur hissetmezsiniz.
 • Her seans sonrasında etkiyi ve sonucu göreceğiniz için memnun kalmazsanız istediğiniz zaman işlemden vazgeçme imkanınız olur.
 • Paket ücreti için tek seferde toplu ödeme yapmayacağınızdan memnun kalmayarak işlemden vazgeçtiğinizde geriye kalan seansların ücretinin iadesini alamama gibi sorunlar yaşamazsınız.

Işık değil, gerçek lazer…


Etiketler:

Hizmetler

Bu kategori ile ilgili daha fazla seçenek görmek için lütfen Hizmetler sayfamızı ziyaret ediniz.

Scroll to Top